Strona główna Rozrywka Uwodzenie a charakter ludzi

Uwodzenie a charakter ludzi

111
PODZIEL SIĘ

Dla mężczyzn odezwanie się do dziewczyny bywa bardzo trudne. Nie wiedzą oni jak rozpocząć rozmowę i w jaki sposób zyskać uwagę płci przeciwnej. Nieśmiałe osoby mają ogromny problem ze znalezieniem partnera. Zarówno kobiety, jak i mężczyzny często nie wiedzą, w jaki sposób uwieźć inną osobę. Warto więc zwrócić uwagę na to, co rozbudza wyobraźnię mężczyzn wśród kobiet i odwrotnie.

Wiadomo, że kobiety i mężczyźni reagują na zupełnie różne bodźce. Mężczyźni to typowi wzrokowcy. Przyciąga ich uroda i zapach kobiet. Dopiero po pewnym czasie nawiązują oni bliższe relacje natury emocjonalnej z kobietami. Kobiety również zwracają uwagę na to, jak wygląda mężczyzna, jednak są o wiele bardziej wrażliwe i chętne są usłyszeć komplementy.

Jakie kobiety interesują mężczyzn?

Kobiety przyciągają mężczyzn urodą. Jest niepodważalne. W zależności od charakteru mężczyzny gusta mogą być różne. Nieśmiałych chłopaków przeraża bezpośredniość i zdecydowanie kobiety. Czują się wtedy przytłoczeni i tracą ochotę na rozmowę. Tacy mężczyźni prędzej zagadają do dziewczyny w okularach z grubymi szkłami niż do prawdziwej seksbomby. Uważają oni, że ten typ kobiet nie jest w ich typie i zasięgu. Etatowi podrywacze z pewnością docenią kobiety ubrane wyzywająco. Zazwyczaj rozmowa zaczyna się postawieniem drinka, następnie para tańczy i poprzez ten fizyczny kontakt napływają bodźce do organizmu jak zapach perfum, delikatność skóry, czy głębokość spojrzenia.

Tajniki sztuki uwodzenia znajdziesz na stronie uwodzenie.org

Mężczyźni zwracają uwagę na kolor ust dziewczyny, sukienkę (najlepiej, aby była krótka i dopasowana do ciała), szpilki i ogólną prezencję. Perfumy również grają ważną rolę w procesie podrywu. Kobiety, które wyglądają na pewne siebie, zyskują zainteresowanie przeważnie mężczyzn, którzy regularnie odwiedzają kluby i łowią zdobycze. Istnieje powszechne przekonanie, że kobiety, które chodzą ubrane wyzywająco lub rozmawiają z mężczyznami przy barze, są bardziej skłonne do kontaktów seksualnych jeszcze tego samego wieczoru. Jest to w dużym stopniu mit, ponieważ kobiety bardzo często pragną jedynie się poczuć poprzez słuchanie komplementów mężczyzn.

Jacy mężczyźni interesują kobiety?

Przede wszystkim zadbani. Wiele pań może się z tym nie zgodzić, jednak nie można zaprzeczyć, że kobietom imponuje pozycja i zasobność portfela drugiej połówki. To zapisane w genach od dawnych czasów. Przedstawicielki płci żeńskiej nie tylko wśród ludzi, ale również wśród zwierząt szukają partnera, który zapewni byt rodzinie. Na kobiety działa również wygląd mężczyzny. Ostatnio panuje trend wśród mężczyzn na brody i wiele kobiet docenia nową modę. Są oni wówczas bardziej męscy.

Zapach to najlepszy afrodyzjak. Drogie perfumy potrafią zdziałać cuda i rozbudzić wyobraźnię niejednej pani. Delikatny zarost doda mężczyźnie elegancji i męskości i to również zapewne zostanie docenione. Kobiety odpycha zbyt pewna postawa mężczyzny. Jeżeli jest on zbyt pewny, wchodzi w słowo i przechwala się, wówczas zostaje przekreślony już na początku. Warto być nieco nieśmiałym i zainteresować kobietę na przykład swoją pasją jak chociażby tenis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here